Tipy na výlet

Sjezdovka

Cca 500 m – v zimě lyže, v létě dvojkolky, trojkolky či rovnou čtyřkolky, PINGUin park pro děti. www.ski-privrat.cz. Upravovaná běžecká stopa vede přímo za statkem. V zimních měsících vyjíždí z České Třebové o víkendech skibusy do Orlických hor do Čenkovic a Říček.

Hřiště

Cca 300m – tatranové hřiště na tenis, volejbal, futsal, nohejbal, koš na streetbal, dětské hřiště, hřiště je v majetku ubytovatele.

Agroturistika

Po dohodě zajistíme prohlídku moderních zemědělských areálů a techniky místního ZD Sloupnice (traktory, kravín, bioplynka…) spojenou s ochutnávkou produktů firemního řeznictví. V případě zájmu je možná beseda s vedením podniku.
(info: http://www.zd-sloupnice.cz/)

Cyklistika

Okolí je jako dělané pro cyklisty, vždyť tu také trénuje olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý. Cyklovýlety lze nastudovat v cyklomapách regionů Orlicko-Třebovsko, Orlické hory, Toulovcovy maštale (vhodné pro MTB). V letních měsících vyjíždí z České Třebové o víkendech cyklobusy do Orlických hor na Šerlich a do Dolní Moravy pod Kralický Sněžník.

Turistika

V okolí lze podniknout několik krátkých výšlapů po okolních výletních hostincích na Kozlovském kopci, Andrlově chlumu, kolibě v Hrádeckém údolí či u rybníku v Mandli.

in-line brusle

tratě: Ústí nad Orlicí – Choceň (15 km), Ústí nad Orlicí – Letohrad (12 km)

Plavání

krytý bazén + sauna v České Třebové, aquapark v Ústí nad Orlicí a v Litomyšli

Masáže

Masérské rekondiční a regenerační služby – po domluvě na tel.: 739280762
nebo emailu gaba.jiskrova@seznam.cz)

Rybaření

Přímo v obci Přívrat si můžete zarybařit na Dolním rybníku – prodej povolenek v Rybářství Litomyšl. Více naleznete na http://www.rybarstvi-litomysl.cz/ v sekci Sportovní rybolov.

Pasivní aktivity

Fotbalová utkání

Řetová – okresní přebor
Česká Třebová, Litomyšl – krajský přebor
Ústí nad Orlicí – divize

Lední hokej

Česká Třebová, Litomyšl – krajská liga