O statku

Ubytování v malebné vesničce Přívrat v Orlickém podhůří.

Ubytování se nachází ve velkém upraveném statku, který je rozdělen na 3 patra. Patro s podkrovím a přízemí mají vlastní vchod. Lze pronajmout:

  • celý objekt – 3 patra propojená vnitřním schodištěm
  • patro nebo patro s podkrovím (podkroví nelze pronajmout samostatně)
  • patro s přízemím
  • přízemí
  • pokoje

Celková kapacita: 44 lůžek

V podkroví je jeden pokoj s 12 lůžky, sociální zařízení, klimatizace.

V patře je Vám k dispozici 20 lůžek ve 4 pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je také vybavená kuchyňka (nádobí, lednice, sporák se sklokeramickou deskou a elektrickou troubou, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice) a společenský kout s TV.

V přízemí jsou dva pokoje. Větší má 8 lůžek nebo ho lze připravit jako společenskou místnost pro 40 lidí (bez lůžek). Druhý má 4 lůžka.
I zde je vybavená kuchyňka s jídelním koutem (nádobí, lednice, sporák se sklokeramickou deskou a elektrickou troubou, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice), společná koupelna s vanou a WC.

Počet lůžek lze o něco málo navýšit. Možnost zapůjčení postýlky, dětské jídelní židličky a nočníku. Lůžkoviny + povlečení součástí.

Na uzavřeném dvoře je velké kryté sezení s barem včetně pípy s chlazením, lednice, elektický vařič (vhodné pro oslavy, srazy,.. ), krb, dětský koutek, ruské kuželky, stolní tenis a trampolína.

V celém objektu možnost připojení wi-fi k internetu. Možnost parkování u objektu. Vytápění je zajištěno provozovatelem objektu.

V   PO – NE noční klid od 22:00 hod.

Poplatek za psa: od 50,-Kč/noc.

V zimních měsících je přímo v obci k dispozici ski areál (www.ski-privrat.cz), na který navazují upravované běžkařské trasy. V létě naopak můžete zde využít Pinguin park, horské koloběžky a tříkolky.

V letních měsících oceníte multifunkční tartanové hřiště. Po dohodě nabízíme agroturistiku ve zdejším zemědělském družstvu. Po okolí vede množství turistických i cykloturistických tras, je tu možnost rybaření na zdejších rybnících, rozsáhlé lesy plné hub a nebo jen prostě toulání v překrásné přírodě pod Orlickými horami.

Budeme se těšit na shledanou s Vámi.

Dále můžete pokračovat na: